Skyworks Solutions Inc. 545BAA125M000BBG
Numero parte
545BAA125M000BBG
Produttore
Skyworks Solutions Inc.
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.545BAA125M000BBG.pdf
Descrizione
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 545BAA125M000BBG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 545BAA125M000BBG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 545BAA125M000BBG?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series Ultra™ Si545 Ultra™ Si545 Ultra™ Si545 Ultra™ Si545 Ultra™ Si545
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
FrequencyStability ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 121mA 121mA 121mA 121mA 121mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)