Littelfuse Inc. 5KP200CA-B
Numero parte
5KP200CA-B
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
P600, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.5KP200CA-B.pdf
Descrizione
TVS DIODE 200VWM 329.2VC P600
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 5KP200CA-B on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 5KP200CA-B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5KP200CA-B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 5KP200CA-B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 5KP200CA-B pin diagram, 5KP200CA-B datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 5KP 5KP 5KP 5KP 5KP
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 200V 200V 200V 200V 200V
Voltage-Breakdown(Min) 222V 222V 222V 222V 222V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 329.2V 329.2V 329.2V 329.2V 329.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 15.5A 15.5A 15.5A 15.5A 15.5A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)