Renesas Electronics America Inc 71T75602S166BGI
Numero parte
71T75602S166BGI
Produttore
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Speicher
Imballaggio
119-BGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.71T75602S166BGI.pdf
Descrizione
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 71T75602S166BGI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 71T75602S166BGI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71T75602S166BGI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V