Renesas Electronics America Inc 71V3556SA100BQGI8
Numero parte
71V3556SA100BQGI8
Produttore
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Speicher
Imballaggio
165-TBGA
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.71V3556SA100BQGI8.pdf
Descrizione
IC SRAM 4.5MBIT PAR 165CABGA
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 71V3556SA100BQGI8 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 71V3556SA100BQGI8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V3556SA100BQGI8?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36) 4.5Mb (128K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns 5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V