IDT, Integrated Device Technology Inc 71V3558S133PF
Numero parte
71V3558S133PF
Produttore
IDT, Integrated Device Technology Inc
Categoria:
Speicher
Imballaggio
100-LQFP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.71V3558S133PF.pdf
Descrizione
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 71V3558S133PF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 71V3558S133PF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 71V3558S133PF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 71V3558S133PF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18) 4.5Mb (256K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns 4.2 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)