Renesas Electronics America Inc 72V265LA15TF
Numero parte
72V265LA15TF
Produttore
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Logik – FIFO-Speicher
Imballaggio
64-LQFP
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.72V265LA15TF.pdf
Descrizione
IC FIFO SS 16384X18 15NS 64STQFP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 72V265LA15TF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 72V265LA15TF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 72V265LA15TF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 72V265LA15TF.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series 72V 72V 72V 72V 72V
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemorySize 288K (16K x 18) 288K (16K x 18) 288K (16K x 18) 288K (16K x 18) 288K (16K x 18)
Function Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous Synchronous
DataRate 66.7MHz 66.7MHz 66.7MHz 66.7MHz 66.7MHz
AccessTime 10ns 10ns 10ns 10ns 10ns
Voltage-Supply 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V 3 V ~ 3.6 V
Current-Supply(Max) 55mA 55mA 55mA 55mA 55mA
BusDirectional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional Uni-Directional
ExpansionType Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width Depth, Width
ProgrammableFlagsSupport Yes Yes Yes Yes Yes
RetransmitCapability Yes Yes Yes Yes Yes
FWFTSupport Yes Yes Yes Yes Yes
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C