CTS Resistor Products 73E6R050F
Numero parte
73E6R050F
Produttore
CTS Resistor Products
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
2010 (5025 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.73E6R050F.pdf
Descrizione
RES 0.05 OHM 1% 1W 2010