CTS Resistor Products 73M3BR015F
Numero parte
73M3BR015F
Produttore
CTS Resistor Products
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.73M3BR015F.pdf
Descrizione
RES 0.015 OHM 1% 3W 2726