CTS Resistor Products 752091103JPTR7
Numero parte
752091103JPTR7
Produttore
CTS Resistor Products
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
9-SRT
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.752091103JPTR7.pdf
Descrizione
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 752091103JPTR7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 752091103JPTR7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 752091103JPTR7?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 9-SRT 9-SRT 9-SRT 9-SRT 9-SRT
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 752 752 752 752 752
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 10k 10k 10k 10k 10k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 9 9 9 9 9
PowerPerElement 80mW 80mW 80mW 80mW 80mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm)