CTS Resistor Products 752091331GPTR13
Numero parte
752091331GPTR13
Produttore
CTS Resistor Products
Categoria:
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Imballaggio
9-SRT
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.752091331GPTR13.pdf
Descrizione
RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SRT
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 752091331GPTR13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 752091331GPTR13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 752091331GPTR13?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 9-SRT 9-SRT 9-SRT 9-SRT 9-SRT
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 752 752 752 752 752
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 330 330 330 330 330
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 8 8 8 8 8
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 9 9 9 9 9
PowerPerElement 80mW 80mW 80mW 80mW 80mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm) 0.515 L x 0.080 W (13.08mm x 2.03mm)