YAGEO 820KD20J
Numero parte
820KD20J
Produttore
YAGEO
Categoria:
TVS - Varistoren, MOVs
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.820KD20J.pdf
Descrizione
MOV DISC 20MM,82V 10KA, BULK
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 820KD20J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 820KD20J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 820KD20J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 820KD20J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as 820KD20J pin diagram, 820KD20J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 20D 20D 20D 20D 20D
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 50 V 50 V 50 V 50 V 50 V
MaximumDCVolts 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V
VaristorVoltage(Min) 74 V 74 V 74 V 74 V 74 V
VaristorVoltage(Typ) 82 V 82 V 82 V 82 V 82 V
VaristorVoltage(Max) 90 V 90 V 90 V 90 V 90 V
Current-Surge 10 kA 10 kA 10 kA 10 kA 10 kA
Energy 56J 56J 56J 56J 56J
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Capacitance@Frequency 4900 pF @ 1 kHz 4900 pF @ 1 kHz 4900 pF @ 1 kHz 4900 pF @ 1 kHz 4900 pF @ 1 kHz