TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 82A0111-12-9
Numero parte
82A0111-12-9
Produttore
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.82A0111-12-9.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 1'
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 82A0111-12-9 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 82A0111-12-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 82A0111-12-9?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 82A0111-12-9.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine 82A0111-16-9 82A0111-12-9 82A0111-8-9 82A0111-4-9 82A0111-20-9
Numero parte 82A0111-16-9 82A0111-12-9 82A0111-8-9 82A0111-4-9 82A0111-20-9
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 665/40 665/40 665/40 665/40 665/40
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm)
Length 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m) 1.00' (0.30m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C