TE Connectivity Raychem Cable Protection 82A0112-12-9
Numero parte
82A0112-12-9
Produttore
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.82A0112-12-9.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 12AWG 600V WHITE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 82A0112-12-9 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 82A0112-12-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 82A0112-12-9?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 82A0112-12-9.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 665/40 665/40 665/40 665/40 665/40
Jacket(Insulation)Diameter 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm) 0.121 (3.07mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C