89PR500KLF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 89PR500KLF.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms |
| Power(Watts) | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W | 0.75W, 3/4W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |