Renesas Electronics America Inc 8N4SV75FC-0100CDI
Numero parte
8N4SV75FC-0100CDI
Produttore
Renesas Electronics America Inc
Categoria:
Takt/Timing – Programmierbare Timer und Oszillatoren
Imballaggio
6-CLCC
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.8N4SV75FC-0100CDI.pdf
Descrizione
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order 8N4SV75FC-0100CDI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 8N4SV75FC-0100CDI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8N4SV75FC-0100CDI?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC 6-CLCC
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Count - - - - -
Frequency 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz 100MHz
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V
Current-Supply 136 mA 136 mA 136 mA 136 mA 136 mA
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C