91BR500KLF.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 91BR500KLF.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 91 | 91 | 91 | 91 | 91 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms | 500 kOhms |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |