Bourns Inc. 9250A-274-TR-RC
Numero parte
9250A-274-TR-RC
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.9250A-274-TR-RC.pdf
Descrizione
FIXED IND 270UH 115MA 5.8 OHM TH