Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of A22RL-TYT110A.
| Immagine |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | A22RL | A22RL | A22RL | A22RL | A22RL |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Circuit | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO |
| SwitchFunction | Off-On | Off-On | Off-On | Off-On | Off-On |
| CurrentRating(Amps) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) | 10A (AC) |
| VoltageRating-AC | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V | 120 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ActuatorType | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button | Round, Button |
| ActuatorMarking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking | No Marking |
| Color-Actuator/Cap | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow | Yellow |
| IlluminationTypeColor | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow | LED, Yellow |
| IlluminationVoltage(Nominal) | 110 VAC | 110 VAC | 110 VAC | 110 VAC | 110 VAC |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia | Circular - 22.30mm Dia |