Anatech Electronics Inc. AE164B6933
Numero parte
AE164B6933
Produttore
Anatech Electronics Inc.
Categoria:
HF-Filter
Imballaggio
Module, SMA Connectors
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AE164B6933.pdf
Descrizione
164MHZ BAND PASS FILTER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AE164B6933 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AE164B6933 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AE164B6933?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE164B6933.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AE164B6933 pin diagram, AE164B6933 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 164MHz Center 164MHz Center 164MHz Center 164MHz Center 164MHz Center
Bandwidth 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
Ripple 1dB 1dB 1dB 1dB 1dB
InsertionLoss 3dB 3dB 3dB 3dB 3dB
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
Size/Dimension 2.500 L x 0.750 W (63.50mm x 19.05mm) 2.500 L x 0.750 W (63.50mm x 19.05mm) 2.500 L x 0.750 W (63.50mm x 19.05mm) 2.500 L x 0.750 W (63.50mm x 19.05mm) 2.500 L x 0.750 W (63.50mm x 19.05mm)