Allied Components International AET20-822
Numero parte
AET20-822
Produttore
Allied Components International
Categoria:
Gleichtaktdrosseln
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AET20-822.pdf
Descrizione
8.2mH , ET20 Thru-Hole Hrz.Mnt.
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AET20-822 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AET20-822 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AET20-822?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AET20-822.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AET20-822 pin diagram, AET20-822 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Box Box Box Box Box
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType - - - - -
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency - - - - -
Inductance@Frequency - - - - -
CurrentRating(Max) 700mA 700mA 700mA 700mA 700mA
DCResistance(DCR)(Max) 574mOhm 574mOhm 574mOhm 574mOhm 574mOhm
VoltageRating-DC - - - - -
VoltageRating-AC 265V 265V 265V 265V 265V
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.866 L x 0.866 W (22.00mm x 22.00mm) 0.866 L x 0.866 W (22.00mm x 22.00mm) 0.866 L x 0.866 W (22.00mm x 22.00mm) 0.866 L x 0.866 W (22.00mm x 22.00mm) 0.866 L x 0.866 W (22.00mm x 22.00mm)
Height(Max) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm) 0.787 (20.00mm)