Assmann WSW Components AFFC-100-11-203-11
Numero parte
AFFC-100-11-203-11
Produttore
Assmann WSW Components
Categoria:
Flachbandkabel
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AFFC-100-11-203-11.pdf
Descrizione
FFC CABLE 1.00MM 11 CONDUCTOR 20
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AFFC-100-11-203-11 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AFFC-100-11-203-11 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AFFC-100-11-203-11?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC FFC, FPC
NumberofConductors 11 11 11 11 11
Pitch 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm) 0.039 (1.00mm)
Length 8.000 (203.20mm) 8.000 (203.20mm) 8.000 (203.20mm) 8.000 (203.20mm) 8.000 (203.20mm)
Length-ExposedEnds 0.138 (3.50mm) 0.138 (3.50mm) 0.138 (3.50mm) 0.138 (3.50mm) 0.138 (3.50mm)