Yageo AHA80AFB-60R4
Numero parte
AHA80AFB-60R4
Produttore
Yageo
Categoria:
Chassis-Widerstände
Imballaggio
Axial, Box
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AHA80AFB-60R4.pdf
Descrizione
RESISTOR CHASSIS MOUNT 60.4 OHM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AHA80AFB-60R4 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AHA80AFB-60R4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AHA80AFB-60R4?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AHA80AFB-60R4.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Yageo Yageo Yageo Yageo Yageo
Package/Case Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box Axial, Box
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series AHA AHA AHA AHA AHA
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 60.4 Ohms 60.4 Ohms 60.4 Ohms 60.4 Ohms 60.4 Ohms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 80W 80W 80W 80W 80W
Composition Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C -55°C ~ 250°C
Features - - - - -
CoatingHousingType Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
MountingFeature Flanges Flanges Flanges Flanges Flanges
Size/Dimension 2.598 L x 1.850 W (66.00mm x 47.00mm) 2.598 L x 1.850 W (66.00mm x 47.00mm) 2.598 L x 1.850 W (66.00mm x 47.00mm) 2.598 L x 1.850 W (66.00mm x 47.00mm) 2.598 L x 1.850 W (66.00mm x 47.00mm)
Height-Seated(Max) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm) 1.024 (26.00mm)