Abracon LLC AIAP-01-331K-T
Numero parte
AIAP-01-331K-T
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AIAP-01-331K-T.pdf
Descrizione
FIXED IND 330UH 290MA 2.4 OHM TH