Abracon LLC AIUR-15-331K
Numero parte
AIUR-15-331K
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AIUR-15-331K.pdf
Descrizione
FIXED IND 330UH 1.8A 260 MOHM TH