KEMET ALC80D123EB040
Numero parte
ALC80D123EB040
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ALC80D123EB040.pdf
Descrizione
CAP ALUM 12000UF 20% 40V SNAP