KEMET ALC80F102BB100
Numero parte
ALC80F102BB100
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ALC80F102BB100.pdf
Descrizione
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP