KEMET ALC80F302EB100
Numero parte
ALC80F302EB100
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ALC80F302EB100.pdf
Descrizione
CAP ALUM 3000UF 20% 100V SNAP