Anatech Electronics Inc. AM1090S844
Numero parte
AM1090S844
Produttore
Anatech Electronics Inc.
Categoria:
SAW-Filter
Imballaggio
6-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AM1090S844.pdf
Descrizione
1090 MHZ SAW Band Pass Filter
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AM1090S844 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AM1090S844 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM1090S844?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM1090S844.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AM1090S844 pin diagram, AM1090S844 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency-Center 1.09GHz 1.09GHz 1.09GHz 1.09GHz 1.09GHz
Bandwidth 12MHz 12MHz 12MHz 12MHz 12MHz
InsertionLoss 3.2dB 3.2dB 3.2dB 3.2dB 3.2dB
Ratings - - - - -
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.055 (1.40mm) 0.055 (1.40mm) 0.055 (1.40mm) 0.055 (1.40mm) 0.055 (1.40mm)