Anatech Electronics Inc. AM130B1464
Numero parte
AM130B1464
Produttore
Anatech Electronics Inc.
Categoria:
Keramikfilter
Imballaggio
8-SMD Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AM130B1464.pdf
Descrizione
130 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTER
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AM130B1464 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AM130B1464 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM130B1464?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AM130B1464.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AM130B1464 pin diagram, AM130B1464 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Frequency 130MHz Center 130MHz Center 130MHz Center 130MHz Center 130MHz Center
Impedance 50Ohm 50Ohm 50Ohm 50Ohm 50Ohm
Bandwidth 5 MHz 5 MHz 5 MHz 5 MHz 5 MHz
InsertionLoss 4dB 4dB 4dB 4dB 4dB
FilterType Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass Band Pass
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm) 1.000 L x 0.500 W (25.40mm x 12.70mm)