Abracon LLC AMDLA1004S-820MT
Numero parte
AMDLA1004S-820MT
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AMDLA1004S-820MT.pdf
Descrizione
FIXED IND 82UH 2.3A 270MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AMDLA1004S-820MT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AMDLA1004S-820MT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AMDLA1004S-820MT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AMDLA1004S AMDLA1004S AMDLA1004S AMDLA1004S AMDLA1004S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Metal Metal Metal Metal Metal
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.3 A 2.3 A 2.3 A 2.3 A 2.3 A
Current-Saturation(Isat) 3A 3A 3A 3A 3A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max 270mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz