Abracon LLC AMPMAFB-33.3330T3
Numero parte
AMPMAFB-33.3330T3
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Oszillatoren
Imballaggio
4-SMD, No Lead
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AMPMAFB-33.3330T3.pdf
Descrizione
MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AMPMAFB-33.3330T3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AMPMAFB-33.3330T3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AMPMAFB-33.3330T3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AMPM AMPM AMPM AMPM AMPM
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V 1.71V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ) 1.3mA (Typ)
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm)