PulseLarsen Antennas ANT5320LL24R2400A
Numero parte
ANT5320LL24R2400A
Produttore
PulseLarsen Antennas
Categoria:
HF-Antennen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ANT5320LL24R2400A.pdf
Descrizione
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ANT5320LL24R2400A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ANT5320LL24R2400A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ANT5320LL24R2400A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
FrequencyGroup UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz) UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency(Center/Band) 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz
FrequencyRange 2.408GHz ~ 2.492GHz 2.408GHz ~ 2.492GHz 2.408GHz ~ 2.492GHz 2.408GHz ~ 2.492GHz 2.408GHz ~ 2.492GHz
AntennaType Chip Chip Chip Chip Chip
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR - - - - -
ReturnLoss -19dB -19dB -19dB -19dB -19dB
Gain 2.78dBi 2.78dBi 2.78dBi 2.78dBi 2.78dBi
Power-Max 1 W 1 W 1 W 1 W 1 W
Features - - - - -
Termination Solder Solder Solder Solder Solder
IngressProtection - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Height(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)