Diodes Incorporated AP2111MP-1.8TRG1
Numero parte
AP2111MP-1.8TRG1
Produttore
Diodes Incorporated
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Imballaggio
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) Exposed Pad
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AP2111MP-1.8TRG1.pdf
Descrizione
IC REG LINEAR 1.8V 600MA 8SO