Diodes Incorporated AP7383-41WR-7
Numero parte
AP7383-41WR-7
Produttore
Diodes Incorporated
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Imballaggio
SC-74A, SOT-753
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AP7383-41WR-7.pdf
Descrizione
IC REG LIN 4.1V SOT25 T&R 3K
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AP7383-41WR-7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AP7383-41WR-7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AP7383-41WR-7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AP7383-41WR-7.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 30V 30V 30V 30V 30V
Voltage-Output(Min/Fixed) 4.1V 4.1V 4.1V 4.1V 4.1V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) 1.5V @ 150mA 1.5V @ 150mA 1.5V @ 150mA 1.5V @ 150mA 1.5V @ 150mA
Current-Output 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA