APC30-101K-RC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of APC30-101K-RC.
| Immagine |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | APC30 | APC30 | APC30 | APC30 | APC30 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 100 µH | 100 µH | 100 µH | 100 µH | 100 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A | 1.6 A |
| Current-Saturation(Isat) | 2.79A | 2.79A | 2.79A | 2.79A | 2.79A |
| Shielding | - | - | - | - | - |
| DCResistance(DCR) | 90mOhm Max | 90mOhm Max | 90mOhm Max | 90mOhm Max | 90mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 2 kHz | 2 kHz | 2 kHz | 2 kHz | 2 kHz |