Panasonic Electric Works ARN12A12X
Numero parte
ARN12A12X
Produttore
Panasonic Electric Works
Categoria:
Hochfrequenzrelais (HF)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ARN12A12X.pdf
Descrizione
RELAY RF SPDT 12V
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ARN12A12X on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ARN12A12X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ARN12A12X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ARN12A12X.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ARN12A12X pin diagram, ARN12A12X datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ARN ARN ARN ARN ARN
ProductStatus Active Active Active Active Active
CoilCurrent 33.3 mA 33.3 mA 33.3 mA 33.3 mA 33.3 mA
CoilVoltage 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
ContactForm SPDT (1 Form C) SPDT (1 Form C) SPDT (1 Form C) SPDT (1 Form C) SPDT (1 Form C)
ContactRating(Current) - - - - -
SwitchingVoltage - - - - -
MustOperateVoltage 9 VDC 9 VDC 9 VDC 9 VDC 9 VDC