ASR-SD240D3RL.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ASR-SD240D3RL.
| Immagine |
| Package/Case | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP | 4-SIP |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SD | SD | SD | SD | SD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| OutputType | AC | AC | AC | AC | AC |
| Voltage-Input | 4 ~ 15VDC | 4 ~ 15VDC | 4 ~ 15VDC | 4 ~ 15VDC | 4 ~ 15VDC |
| Voltage-Load | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V | 24 V ~ 280 V |
| LoadCurrent | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A |