Microchip Technology AT27BV010-12VC
Numero parte
AT27BV010-12VC
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Speicher
Imballaggio
32-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AT27BV010-12VC.pdf
Descrizione
IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32VSOP
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AT27BV010-12VC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AT27BV010-12VC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AT27BV010-12VC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat EPROM EPROM EPROM EPROM EPROM
Technology EPROM - OTP EPROM - OTP EPROM - OTP EPROM - OTP EPROM - OTP
MemorySize 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8) 1Mb (128K x 8)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency - - - - -
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 120 ns 120 ns 120 ns 120 ns 120 ns
Voltage-Supply 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC)