Microchip Technology AT45D021-JC
Numero parte
AT45D021-JC
Produttore
Microchip Technology
Categoria:
Speicher
Imballaggio
32-LCC (J-Lead)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AT45D021-JC.pdf
Descrizione
IC FLASH 2MBIT SPI 10MHZ 32PLCC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AT45D021-JC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AT45D021-JC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AT45D021-JC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AT45D021-JC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemoryInterface SPI SPI SPI SPI SPI
ClockFrequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz
WriteCycleTime-WordPage 14ms 14ms 14ms 14ms 14ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC) 0°C ~ 70°C (TC)