Abracon LLC ATCA-03-131M-V
Numero parte
ATCA-03-131M-V
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical (Open)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATCA-03-131M-V.pdf
Descrizione
FIXED IND 130UH 3A 55 MOHM TH