Abracon LLC ATCA-07-101M-H
Numero parte
ATCA-07-101M-H
Produttore
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Horizontal (Open)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATCA-07-101M-H.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 5A 36 MOHM TH