ATE2F-2F3-10-Z.pdf
| Immagine |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | ATE | ATE | ATE | ATE | ATE |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Circuit | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT | DPDT |
| SwitchFunction | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom | On-Mom |
| CurrentRating(Amps) | 50mA (AC/DC) | 50mA (AC/DC) | 50mA (AC/DC) | 50mA (AC/DC) | 50mA (AC/DC) |
| VoltageRating-AC | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V |
| VoltageRating-DC | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V | 48 V |
| ActuatorType | Flatted | Flatted | Flatted | Flatted | Flatted |
| ActuatorLength | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm |