TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine ATFC0311-22-7
Numero parte
ATFC0311-22-7
Produttore
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ATFC0311-22-7.pdf
Descrizione
HOOK-UP STRND 22AWG 600V VIOLET
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order ATFC0311-22-7 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ATFC0311-22-7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATFC0311-22-7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATFC0311-22-7.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG 22 AWG
ConductorStrand 19/34 19/34 19/34 19/34 19/34
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Material Fluoropolymer Fluoropolymer Fluoropolymer Fluoropolymer Fluoropolymer
Jacket(Insulation)Diameter 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm) 0.046 (1.17mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V