Vishay General Semiconductor - Diodes Division AZ23B22-E3-08
Numero parte
AZ23B22-E3-08
Produttore
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoria:
Dioden – Zener – Arrays
Imballaggio
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AZ23B22-E3-08.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AZ23B22-E3-08 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AZ23B22-E3-08 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AZ23B22-E3-08?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AZ23B22-E3-08.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series AZ23 AZ23 AZ23 AZ23 AZ23
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Zener(Nom)(Vz) 22 V 22 V 22 V 22 V 22 V
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
Power-Max 300 mW 300 mW 300 mW 300 mW 300 mW
Impedance(Max)(Zzt) 55 Ohms 55 Ohms 55 Ohms 55 Ohms 55 Ohms
Current-ReverseLeakage@Vr 100 nA @ 17 V 100 nA @ 17 V 100 nA @ 17 V 100 nA @ 17 V 100 nA @ 17 V
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C