Vishay General Semiconductor - Diodes Division AZ23C9V1-HE3-18
Numero parte
AZ23C9V1-HE3-18
Produttore
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoria:
Dioden – Zener – Arrays
Imballaggio
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AZ23C9V1-HE3-18.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 9.1V 300MW SOT23
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order AZ23C9V1-HE3-18 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AZ23C9V1-HE3-18 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AZ23C9V1-HE3-18?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Zener(Nom)(Vz) 9.1 V 9.1 V 9.1 V 9.1 V 9.1 V
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power-Max 300 mW 300 mW 300 mW 300 mW 300 mW
Impedance(Max)(Zzt) 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms 10 Ohms
Current-ReverseLeakage@Vr 100 nA @ 7 V 100 nA @ 7 V 100 nA @ 7 V 100 nA @ 7 V 100 nA @ 7 V
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C