EPCOS - TDK Electronics B72540E0200K062
Numero parte
B72540E0200K062
Produttore
EPCOS - TDK Electronics
Categoria:
TVS - Varistoren, MOVs
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.B72540E0200K062.pdf
Descrizione
VARISTOR 33V 1.2KA 2220
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order B72540E0200K062 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the B72540E0200K062 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B72540E0200K062?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
ProductStatus Active Active Active Active Active
MaximumACVolts 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
MaximumDCVolts 26 V 26 V 26 V 26 V 26 V
VaristorVoltage(Min) 29.7 V 29.7 V 29.7 V 29.7 V 29.7 V
VaristorVoltage(Typ) 33 V 33 V 33 V 33 V 33 V
VaristorVoltage(Max) 36.3 V 36.3 V 36.3 V 36.3 V 36.3 V
Current-Surge 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA 1.2 kA
Energy 7.8J 7.8J 7.8J 7.8J 7.8J
NumberofCircuits 2 2 2 2 2
Capacitance@Frequency 7000 pF @ 1 kHz 7000 pF @ 1 kHz 7000 pF @ 1 kHz 7000 pF @ 1 kHz 7000 pF @ 1 kHz