TDK Corporation BCL322515RT-220M-D
Numero parte
BCL322515RT-220M-D
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1210 (3225 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BCL322515RT-220M-D.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 960MA 710MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BCL322515RT-220M-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BCL322515RT-220M-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BCL322515RT-220M-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series BCL BCL BCL BCL BCL
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Metal Metal Metal Metal Metal
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 960 mA 960 mA 960 mA 960 mA 960 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max 710mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz