TDK Corporation BCL322520RT-4R7M-D
Numero parte
BCL322520RT-4R7M-D
Produttore
TDK Corporation
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1210 (3225 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BCL322520RT-4R7M-D.pdf
Descrizione
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BCL322520RT-4R7M-D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BCL322520RT-4R7M-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BCL322520RT-4R7M-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series BCL BCL BCL BCL BCL
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Metal Metal Metal Metal Metal
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.52 A 2.52 A 2.52 A 2.52 A 2.52 A
Current-Saturation(Isat) 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A 2.5A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max 110mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz