NMB Technologies Corporation BG0703-B04-200-0
Numero parte
BG0703-B04-200-0
Produttore
NMB Technologies Corporation
Categoria:
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BG0703-B04-200-0.pdf
Descrizione
FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BG0703-B04-200-0 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BG0703-B04-200-0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BG0703-B04-200-0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Width 30.00mm 30.00mm 30.00mm 30.00mm 30.00mm
StaticPressure 0.200 in H2O (49.8 Pa) 0.200 in H2O (49.8 Pa) 0.200 in H2O (49.8 Pa) 0.200 in H2O (49.8 Pa) 0.200 in H2O (49.8 Pa)
BearingType Ball Ball Ball Ball Ball
FanType Blower Blower Blower Blower Blower
Features - - - - -
Noise 29.5dB 29.5dB 29.5dB 29.5dB 29.5dB
Power(Watts) 1.44 W 1.44 W 1.44 W 1.44 W 1.44 W