Eaton - Electronics Division BK/GMC-10-R
Numero parte
BK/GMC-10-R
Produttore
Eaton - Electronics Division
Categoria:
Sicherungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.BK/GMC-10-R.pdf
Descrizione
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order BK/GMC-10-R on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the BK/GMC-10-R price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BK/GMC-10-R?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BK/GMC-10-R.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine BK/GMC-5-R BK/GMC-2-R BK/GMC-1-R GMC-2-R BK/GMC-7-R
Numero parte BK/GMC-5-R BK/GMC-2-R BK/GMC-1-R GMC-2-R BK/GMC-7-R
Package/Case
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series GMC GMC GMC GMC GMC
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Holder Holder Holder Holder Holder
FuseType Cartridge, Glass Cartridge, Glass Cartridge, Glass Cartridge, Glass Cartridge, Glass
CurrentRating(Amps) 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC - - - - -
ResponseTime Medium Blow Medium Blow Medium Blow Medium Blow Medium Blow
BreakingCapacity@RatedVoltage 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm 5mm x 20mm
MeltingI²t 200A 200A 200A 200A 200A